30 Finał WOŚP za nami! W tym roku wraz z Jurkiem Owsiakiem i całą Polską zbieraliśmy pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.
Po porannych kwestach na terenie całej gminy o godzinie 14:00 w sali widowiskowej OK w Brzeszczach nastąpiła oficjalna inauguracja, a także podsumowanie kwesty. 

Później w zaprezentowanym programie obejrzeliśmy występy szkół tańca Millenium oraz Avocado Fit&Dance. Nie zabrakło także koncertów wystąpili między innymi: sskjegg, Becky Sangolo, Bartosz Słatyński z zespołem, a gwiazdą wieczoru był zespół „Piękni i Młodzi”.

W przerwach między występami, przeprowadzano licytacje przedmiotów przekazanych od darczyńców. Strażacy przygotowali swoje ciepłe specjały, a na kiermaszach rozłożonych w holu dolnym OK w Brzeszczach można było zakupić wiele słodkości oraz ozdób rękodzielniczych.

Na zakończenie wieczornym występem uraczyła nas Orkiestra Dęta działająca przy OSP w Jawiszowicach, a podsumowaniem akcji było połączenie się wszystkich obecnych poprzez obowiązkowe Światełka do Nieba!