Zadzwoń do nas 032 211 14 90 lub napisz e-maila sekretariat@ok.brzeszcze.pl

Biblioteka Publiczna w Jawiszowicach

KSIĄŻKOWY KLUB PRZEDSZKOLAKA – LISTOPAD 2017

Spotkaliśmy się po długiej przerwie. Przywitał nas mały Miś, który krótko opowiedział o sobie, o tym co robił latem i jak wędrował do gawry – swego zimowego legowiska. Wędrówka była trudna, ale mały Miś dzielnie podążał za swoją mamą, pokonywał wszelkie przeszkody.
Odwiedził nas też Kubuś Puchatek, z którym świętowaliśmy Dzień Pluszowego Misia. Kubuś przygotował nam mnóstwo niespodzianek. Wszystkie zagadki rozwiązaliśmy bez trudu. Emocje towarzyszyły nam podczas gry w „Miśkowe memo”. Na koniec wykonaliśmy prace plastyczne. Przy tym zadaniu pomagały nam Nasze Mamy.
Zapraszamy na kolejne spotkanie w styczniu 2018 roku, w ostatni piątek miesiąca o godz. 16.30.

 

KSIĄŻKOWY KLUB PRZEDSZKOLAKA – spotkanie kwietniowe

Bohaterem kwietniowego Książkowego Klubu Przedszkolaka był Pan Brumm i jego przyjaciele. Odwiedziła nas także wróżka, która czarodziejską różdżką wyczarowała wesołe zabawy oraz kolorowe stoły zabaw. Na zbliżające się święto strażaka dzieci chętnie wykonały obrazek strażackiego wozu.

Zapraszamy na majowe spotkanie, które odbędzie się już w piątek 26 maja o godz. 16.30 🙂

 

KSIĄŻKOWY KLUB PRZEDSZKOLAKA – spotkanie marcowe

Bohaterem marcowego spotkania KKP był Kotek Splotek. Dzieci z zainteresowaniem wysłuchały zabawnej przygody małego kotka. Drugą część spotkania wypełniły zabawy z piłkami i balonami oraz prace plastyczne przy wybranym stole zabaw. Tym razem wszystkie „stoły zabaw” cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Zapraszamy na kolejne spotkanie 28 kwietnia, na którym poznamy Pana Brumma.

 

KSIĄŻKOWY KLUB PRZEDSZKOLAKA

W piątkowe popołudnie Krowa Matylda – bohaterka bajek – bawiła najmłodszych czytelników biblioteki w  Jawiszowicach. Na inauguracyjnym spotkaniu Książkowego Klubu Przedszkolaka, dzieci poznały przygody Matyldy, z książki „Krowa Matylda szuka skarbu”.
Niespodzianką, była „tajemnicza paczka”, którą podczas zabawy otrzymały dzieci. Paczka okazała się wskazówką do ukrytego w bibliotece skarbu. Drugą częścią spotkania były warsztaty plastyczne. Nowością były „kąciki”, czyli stoły zabaw w kątach biblioteki. Na każdym stole były różne prace oraz materiały plastyczne. Dzieci samodzielnie wybierały stół do zabawy. Największym zainteresowaniem pierwszego spotkania cieszyły się maski karnawałowe.
Zapraszamy na kolejne spotkanie – 31 marca o godz. 16.30.

 

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!