W Bibliotece w Zasolu, przedszkolaki i uczniowie klas I-III, spotykają się raz w miesiącu i poznają masę ciekawostek:

„Coś o Walentynkach”
Podczas zabaw dzieci poznały tradycje Walentynkowe, dowiedziały się, co to jest Walentynka, w jaki sposób możemy wyrażać uczucia – nie tylko miłość.
Ozdabiały Walentynki wg własnych pomysłów  z wykorzystaniem przygotowanych materiałów. Spotkanie przebiegło w miłej i serdecznej atmosferze.

 

,,Jesień idzie nie ma na to rady‘’ – tekstów czytanie, o jesieni opowiadanie, darów jesiennych oglądanie,  masarzyk i z liści prac różnych wykonanie 🙂

 

 

,,W kręgu naszych  spraw i uczuć ” – uczuć różnych poznawanie i na tablicy śmiesznego portretu rysowanie no i oczywiście przy tym różnych uczuć doznawanie 🙂 Zabaw także na dobre samopoczucie używanie.

 

 

,,Misiowe historie – Światowy Dzień Pluszowego Misia – przedszkolaków misie przedstawianie, o misiu tekstu czytanie , a potem rozmawianie, z misiem zabawa i taniec oraz piosenek słuchanie, a na koniec różnych postaci misia ozdabianie.

 

 

,,Andrzeju , Andrzeju nasz czarodzieju”- wróżby Andrzejkowe, wosku  przez klucz lanie, butów wyścigi, czarodziejskich zaklęć wypowiadanie 🙂