RYTMY ULICY – BRZESZCZE 2018 – FESTIWAL TAŃCA
WYNIKI

I KATEGORIA
DANCE SHOW solo – open
I MIEJSCE – JULIA LECHOJDA- Studio Tańca Marty Kremer – Libiąż
II MIEJSCE – KLAUDIA GORASDZA – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,
III MIEJSCE – KLARA KRASOŃ – Akademia Tańca Millenium – Brzeszcze

II KATEGORIA
DANCE SHOW duety – open
I MIEJSCE – SONIA OLEJNIK, PIOTR WAWRZYNEK – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,
II MIEJSCE – WIKTORIA BULIK, WIKTORIA GEMBALA-Grawitacja Dance Academy – Oświęcim
III MIEJSCE – AGNIESZKA I KLAUDIA GORASDZA – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku,

III KATEGORIA
DANCE SHOW zespoły do lat 15
I MIEJSCE – TAKT – Studio Tańca Marty Kremer – Libiąż
II MIEJSCE – MILLI JAZZ JUNIOR – Akademia Tańca Millenium – Brzeszcze
III MIEJSCE -MILLI JAZZ KIDS FRESH- Akademia Tańca Millenium – Brzeszcze

IV KATEGORIA
DANCE SHOW zespoły open
I MIEJSCE – GRW JAZZ SENIOR – Grawitacja Dance Academy – Oświęcim
II MIEJSCE – REFLEX – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
III MIEJSCE – MILLENIUM SENIOR TEAM – Akademia Tańca Millenium – Brzeszcze

V KATEGORIA
HIP HOP solo open
I MIEJSCE – WERONIKA OSIŃSKA – Grawitacja Dance Academy – Oświęcim
II MIEJSCE – PIOTR WAWRZYNEK – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku
III MIEJSCE – ALEKSANDRA WITOS – Grawitacja Dance Academy – Oświęcim

VI KATEGORIA
HIP HOP duety open
I MIEJSCE – MAJA WIERZBA, MILENA ANDRZEJEWSKA – Grawitacja Dance Academy – Oświęcim
II MIEJSCE – KAMILA KORCZYK, MAJA ŁUKOWICZ – Grawitacja Dance Academy – Oświęcim
III MIEJSCE – ANTONINA SZŁAPA, EMILIA WOJNAR – Akademia Tańca Millenium – Brzeszcze

VII KATEGORIA
HIP HOP zespoły do lat 15
I MIEJSCE – GRW KIDS – Grawitacja Dance Academy – Oświęcim
II MIEJSCE – GRW TEENS – Grawitacja Dance Academy – Oświęcim
III MIEJSCE – MILLI STREET KIDS – Akademia Tańca Millenium – Brzeszcze

VIII KATEGORIA
HIP HOP zespoły open
I MIEJSCE – GRW TEAM – Grawitacja Dance Academy – Oświęcim
II MIEJSCE – TRAMPEK SKŁAD – Studio Tańca Ulicznego OPP4 CET w Zabrzu
III MIEJSCE – MILLI STREET JUNIOR – Akademia Tańca Millenium – Brzeszcze

IX KATEGORIA
JAZZ solo open
I MIEJSCE – JULIA PUCH – Akademia Tańca Millenium – Brzeszcze
II MIEJSCE – JAGODA PŁONKA – Akademia Tańca Millenium – Brzeszcze
III MIEJSCE – KAROLINA MIKOŁAJEC – Młodzieżowy Dom Kultury w Rybniku

X KATEGORIA CHEERLEDERS zespoły do lat 15 +
XI KATEGORIA CHEERLEDERS zespoły open
I MIEJSCE – CONTRA – Oświęcimskie Centrum Kultury
II MIEJSCE – MILLI CHEER KIDS – Akademia Tańca Millenium – Brzeszcze
III MIEJSCE – CHEERLEADERS EXTREME – Gminne Centrum Kultury w Polance Wielkiej,

XII KATEGORIA
TANIEC TOWARZYSKI zespoły do lat 15
I MIEJSCE – BŁYSK – Szkoła Tańca ASTRA Wioletta Kowalczyk
II MIEJSCE – FORMACJA TANECZNA FOCUS – Szkoła Tańca PRESTIŻ Oświęcim
III MIEJSCE – ELITA KIDS – Oświęcimskie Centrum Kultury

XIII KATEGORIA TANIEC TOWARZYSKI zespoły open +
XIV KATEGORIA INNE PROPOZYCJE TANECZNE zespoły
I MIEJSCE – ELITA NEW TEAM – Oświęcimskie Centrum Kultury
II MIEJSCE – AKCENT – Szkoła Tańca – ASTRA Wioletta Kowalczyk – Oświęcim
III MIEJSCE – ELITA LEJDIS – Oświęcimskie Centrum Kultury