Zadzwoń do nas 032 211 14 90 lub napisz e-maila sekretariat@ok.brzeszcze.pl

Informacje dla subskrybentów Newslettera OKB

Informacje ogólne:

Administratorem danych jest Ośrodek Kultury w Brzeszczach (OKB), ), z siedzibą w Brzeszczach, przy ul. Narutowicza 2. Dane osobowe (tj. adresy email) zbierane są przez OKB wyłącznie w celu ich przetwarzania dla realizacji usługi „Newsletter OKB”. Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy o ochronie danych osobowych. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści jej danych oraz możliwość ich poprawiania. Dane są podawane przez osoby, których dotyczą, dobrowolnie, niemniej bez ich podania nie jest możliwa realizacja usługi „Newsletter OKB”.

Proces rejestracji:

Usługa „Newsletter OKB” świadczona jest wyłącznie dla zarejestrowanych osób. W celu dokonania rejestracji należy wykonać następujące czynności:

 1. Wejść na stronę internetową o adresie https://ok.brzeszcze.pl
 2. Zaznajomić się z dostępną na ww. stronie internetowej dokumentacją: „Instrukcje dla subskrybentów Newsletter OKB” oraz „Polityką prywatności OKB”.
 3. Wypełnić prawidłowo elektroniczny formularz:
  1. w pole o nazwie „Twój e-mail” należy wprowadzić adres e-mail, na który wysyłane mają być treści kolejnych edycji newslettera OKB. Wpisany adres email musi należeć lub być w dyspozycji osoby rejestrującej się. Niedozwolone jest wykorzystywanie adresów poczty elektronicznej, które nie należą do osób dokonujących rejestracji.
  2. wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez OKB z siedzibą w z siedzibą w Brzeszczach, przy ul. Narutowicza 2, w celu korzystania z prowadzonej przez OKB usługi „Newsletter OKB”. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych należy potwierdzić poprzez kliknięcie na znajdujące się przy akceptowanej treści pole wyboru potwierdzenia
  3. potwierdzić fakt zaznajomienia się z treścią „Instrukcji dla subskrybentów Newsletter OKB” oraz „Polityką prywatności OKB”
 4. Kliknąć na przycisk „Zarejestruj się” (po tej czynności na adres e-mail, wprowadzony w procesie rejestracyjnym, wysłana zostanie informacja zawierająca link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter OKB”).
 5. Kliknąć na nadesłany na e-mail link do procesu weryfikującego żądanie dodania skrzynki pocztowej do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter OKB”. Czynność ta potwierdza wolę dodania posiadacza rejestrowanego adresu e-mail do listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter OKB”. Od tej chwili, na zarejestrowane konto email nadsyłane będą przez OKB treści kolejnych edycji newslettera zawierającego informacje, związane z działalnością statutową Ośrodka Kultury w Brzeszczach.

Proces modyfikacji lub usunięcia zarejestrowanych danych:

W sytuacji zaistnienia potrzeby zmiany nazwy adresu e-mail, bądź usunięcia (wyrejestrowania) adresu e-mail znajdującego się na liście dystrybucyjnej usługi „Newsletter OKB”, należy:

 1. Kliknąć na link znajdujący się w prawym dolnym rogu elektronicznego formularza rejestracyjnego „Newsletter OKB”
 2. Wprowadzić w pole o nazwie „Twój e-mail” nazwę elektronicznej skrzynki pocztowej, wobec której zachodzi potrzeba modyfikacji bądź usunięcia z bazy usługi „Newsletter OKB”. Wpisany adres e-mail musi należeć do osoby wprowadzającej dane. Niedozwolone jest wykorzystywanie adresów poczty elektronicznej, które nie należą do osób dokonujących czynności zmiany bądź usunięcia nazwy e-mail w bazie usługi „Newsletter OKB”.
 3. Kliknąć na przycisk „Logowanie” (po tej czynności na wprowadzoną w polu o nazwie „Twój e-mail” elektroniczną skrzynkę pocztową nadesłany zostanie w sposób automatyczny list zawierający link zapewniający uwierzytelniony dostęp do formularza elektronicznego umożliwiającego dokonanie zmiany bądź usunięcia nazwy e-mail z bazy dystrybucyjnej „Newsletter OKB”)
 4. Kliknąć na nadesłany e-mail zawierający link zapewniający uwierzytelniony dostęp do formularza elektronicznego umożliwiającego dokonanie zmiany bądź usunięcia nazwy e-mail z bazy dystrybucyjnej „Newsletter OKB”). Po wykonaniu tej czynności, otworzy się strona internetowa zawierająca formularz elektroniczny, na którym można dokonać zmiany nazwy adresu e-mail bądź całkowicie usunąć adres e-mail z listy dystrybucyjnej usługi „Newsletter OKB”. – W celu zmiany nazwy e-mail w bazie „Newsletter OKB” należy wprowadzić nowy adres e-mail w dwa pola formularza (pola o nazwie: „Nowy e-mail” oraz „Zweryfikuj nowy e-mail”), a następnie kliknąć na przycisk o nazwie „Zaktualizuj rekordy”. Zamiana adresu e-mail w bazie „Newsletter OKB” nastąpi po kliknięciu na link uwierzytelniający, nadesłany na zmieniony adres e-mail.

W celu usunięcia konta e-mail z bazy subskrybentów newslettera (wypisania się z listy dystrybucyjnej „Newsletter OKB”) należy kliknąć przycisk o nazwie „Kliknij aby wypisać się z „Newsletter OKB”. Czynność ta spowoduje usunięcie danego adresu z listy subskrybentów i zaprzestane zostanie wysyłanie kolejnych edycji newslettera.

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!