Zadzwoń do nas 032 211 14 90 lub napisz e-maila sekretariat@ok.brzeszcze.pl

Kino

  • Repertuar
  • Edukacja
  • Warsztaty
  • O Kinie
  • Cennik

Kino „Wisła” bierze udział w programie KinoSzkoła.

logo Kino Szkoła

 

KinoSzkoła. Ogólnopolski Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej to projekt złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości i kompetencji medialnych wśród przedszkolaków, uczniów i nauczycieli. W roku szkolnym 2013/2014 w programie wzięło udział 93 tysięcy uczniów z całej Polski.

Zapraszamy na warsztaty w Kinie Wisła


Informacje o kinie

Kino „Wisła” działające w Ośrodku Kultury w Brzeszczach należy do Małopolskiej Sieci Kin Cyfrowych. Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, a koordynuje go Fundację Rozwoju Kina. Ma on na celu stworzenie sieci nowoczesnych instytucji kultury w Małopolsce poprzez wyposażenie kin tradycyjnych w systemy kina cyfrowego, co pozwoli widzom nie tylko na oglądnie premier kinowych w doskonałej jakości, ale też na uczestniczenie w transmisjach spektakli, oper czy koncertów z najlepszych ośrodków kultury na świecie.
W Sieci znalazło się dwanaście kin z Małopolski, w miastach: Bochnia (kino „Regis”), Brzeszcze (kino „Wisła”), Dąbrowa Tarnowska (kino „Sokół”), Kęty (kino Domu Kultury), Kraków (Klub Sztuki Filmowej „Mikro&Mikroffala”), Krynica-Zdrój (kino „Jaworzyna”), Limanowa (kino „Klaps”), Oświęcim (Oświęcimskie Centrum Kultury), Trzebinia (kino „Sokół”), Tuchów (kino „Promień”) oraz Wadowice (kino „Centrum”). Honorowy patronat nad „Małopolską Siecią Kin Cyfrowych” objął Bogdan Zdrojewski, Minister Kultury
i Dziedzictwa Narodowego.

http://www.mskc.pl/

Promocja Mikołajkowa! 6 grudnia 2017 r.:
Bilet normalny 15 zł/ seans, bilet ulgowy dla dzieci 10 zł/ seans

 

Promocja wtorkowa!

Bilet w cenie 13 zł bez względu na wersję filmu

Bilet ulgowy przysługuje:
dzieciom, uczniom, studentom, emerytom i rencistom.

Kino zastrzega sobie prawo do zmiany repertuaru.

Filmy 2D


Bilety normalne – 17 zł
Bilety ulgowe – 15 zł
Bilet grupowy – 10 zł (min.15 osób w grupie).

Filmy 3D


Bilety normalne – 19 zł
Bilety ulgowe – 17 zł
Bilet grupowy – 12 zł (min.15 osób w grupie).

This is a unique website which will require a more modern browser to work!

Please upgrade today!