Występują (zamiennie): Skarga/Majchrzak/Ibisz, Dziurman/Czajka/Milowicz, Damięcki/Pietrzak/Dąbrowski, Biedrzyńska/Stalińska/Wójcik.
Scenariusz to dzieło Adrianny Biedrzyńskiej i Agnieszki Szygendy, sztukę reżyserii podjęli Stefan Friedmann, Adrianna Biedrzyńska.
Opis:
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej, powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje… do czasu. Co przyniesie kolejny dzień? Czy na pewno wszystko jest takie, jak nam się wydaje? O tym opowiadać będzie znakomita komedia pomyłek, która na wesoło ukazuje rozterki każdego z nas. Doskonale i dowcipnie opowiada o mieszaniu ról damsko-męskich, o konieczności łączenia sił i o znajdywaniu radości w małych rzeczach. Zadaje pytanie czy istnieje kobieta idealna. Fabuła powinna przypaść do gustu publiczności, jak i stojący na wysokim poziomie popis aktorski.
LICZBA MIEJSC OGRANICZONA. ZAPRASZAMY!
Rezerwacja biletów od poniedziałku do czwartku w godz. 7.30–15.30 oraz piątek w godz. 7.30–14.00 w sekretariacie Ośrodka Kultury w Brzeszczach, tel. 32 211 14 90 (wewn. 21). Możliwa rezerwacja i kupno biletów online na www.bileteo.ok.brzeszcze.pl. Zarezerwowane bilety należy wykupić najpóźniej do 14 dni od dokonanej rezerwacji.