LETNIE CZYTANIE WKRACZA DO BIBLIOTEK!

Realizując zasadę „w naszej bibliotece, dla każdego czytającego coś ciekawego” – przygotowaliśmy letnie propozycje czytelnicze:

„TEGO LATA RZĄDZI HISTORIA” – zachęcamy do czytania o polskiej historii, bo przecież „historia to zaglądanie w przeszłość, to przygoda, która niesie ze sobą mnóstwo niespodzianek”. Właśnie takie książki proponujemy naszym czytelnikom 🙂

Ale to nie wszystko… proponujemy niezwykłe podróże pod hasłem „WAKACYJNE OKO NA ŚWIAT”. Pierwszy cel naszej podróży to Francja. A jakie książki polecamy? Dla każdego coś ciekawego np. książki pod hasłem „paryski szyk”, „życie po francusku”, „francuskie rady nie od parady” czy „bon voyage”.

Dla tych, którzy mają lub mieli 16 lat – książki z cyklu „PLUS MINUS 16”. O czym? Właśnie o tym, jak to jest mieć 16 lat 🙂

Mamy też propozycję dla maniaków kryminałów – „KRYMINALNA MAPA POLSKI” – podróżuj z nami po Polsce i czytaj polskie kryminały, dowiesz się, gdzie toczy się akcja najpopularniejszych współczesnych kryminałów.

Czekają również zaskakujące biografie autorów książek – (nie tylko) dla dzieci, czyli O TYCH, KTÓRZY PISALI DLA DZIECI a także CZYTAM W PODRÓŻY O PODRÓŻY – czyli świat na wyciągnięcie ręki (książki stoją na półce – wystarczy wyciągnąć rękę).