Spotkania odbywać się będą we wtorki 18 i 25 stycznia 2022 oraz 1,8,15 lutego 2022, o godzinie 17:00.

Liczba miejsc ograniczona!

Głównym celem zadania jest integracja międzypokoleniowa poprzez organizację serii warsztatów rękodzielniczych z zakresu wyplatania makram.

Cele pośrednie:

-nowe znajomości,

-integracja międzypokoleniowa,

-nowe umiejętności,

-integracja społeczna mieszkańców

Bezpłatne warsztaty kierujemy do osób mniej aktywnych, do mam z córkami, babć z wnuczkami, które dzięki spotkaniu będą miały okazję do kreatywnego spędzania wspólnego czasu, rozmów i rozwoju zdolności manualnych. Pomysł powstał dzięki temu, że makrama jest w ostatnim czasie bardzo modnym trendem, a możliwość zrobienia samemu różnorodnych przedmiotów czy detali jest bardzo satysfakcjonująca, więc to świetny sposób na urozmaicenie zwykłego spotkania kobiet, ale i nie tylko. Na zajęcia będzie mógł przyjść każdy, ten który ich potrzebuje, ten który potrzebuje spotkać się z innymi, ten kto ma potrzebę nauki czy zdobycia nowych umiejętności.

Zapisy oraz szczegóły pod numerem telefony 533 935 029 oraz w pokoju nr 1.

Projekt realizowany jest przy wsparciu Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych. Przedsięwzięcie jest realizowane w ramach projektu współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

grafika: <a href=’https://pl.freepik.com/wektory/tlo‚>Tło plik wektorowy utworzone przez freepik – pl.freepik.com</a>
<a href=’https://pl.freepik.com/wektory/podroz‚>Podróż plik wektorowy utworzone przez pch.vector – pl.freepik.com</a>