Najbliższe spotkania dla dzieci w ramach projektu „Akademia Ciekawskich”:

Biblioteka Główna:
4 stycznia (godz. 17.30, Biblioteka Główna, sala nr 30)
Julek, Julka i super paczka – zaprzyjaźnij się z „Julkami” i zostań jednym z super paczki! Zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 7 lat.

8 stycznia (godz. 17.30, Biblioteka Główna, sala nr 30)
Zamieszanie na dywanie – zapraszamy wszystkich ciekawskich od lat 7. Zamieszamy w sztuce robiąc sztuczki ze sztuką, poznamy nieznane oblicze liter, przekonamy się jak bardzo zwierzaki potrafią zamieszać.

11 stycznia (godz. 17.30, Biblioteka Główna, sala nr 30)
Niezwykłe czytanki – zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Poznamy niezwykłych bohaterów książkowych, sprawdzimy co potrafi wyobraźnia.

15 stycznia (godz. 19.00, Biblioteka Główna)
Młodzi detektywi na tropie – zapraszamy dzieci z klas IV-VI. Będziemy tworzyć portrety pamięciowe, listy gończe. Nauczymy się sztuki szyfrowania a nawet techniki kamuflażu.

18 stycznia (godz. 17.30, Biblioteka Główna, sala nr 30)
Oko w oko z kotem – zapraszamy wszystkich kociolubnych. Łykniemy trochę kociej wiedzy, nie zabraknie kocich czytanek i nowej dawki kotostrof, spróbujemy sprawdzić jaka jest „robota dla kota”, na pewno wpadną koty z wizytą.

Biblioteka w Willi:
7 stycznia (godz. 18.00)
„Muuuuuczące zajęcia – po prostu muuuuusisz tu być!”. Zapraszamy dzieci 5 i 6-letnie. Spędź czas z nami – zaprzyjaźnij się z muczącej sąsiadami! Dla tych co lubią bazgrać i wycinać nie zabraknie muczącej plastyki.

14 stycznia (godz. 18.00)
„Straszne paskudki, czyli oswajamy słowiańskie ludki” – zapraszamy wszystkich z klas IV-VI lubiących mocne wrażenia.

21 stycznia (godz. 18.00)
Oko w oko z kotem – zapraszamy wszystkich kociolubnych. Łykniemy trochę kociej wiedzy, nie zabraknie kocich czytanek i nowej dawki kotostrof, spróbujemy sprawdzić jaka jest „robota dla kota”, na pewno wpadną koty z wizytą.

Biblioteka Publiczna OK w Zasolu:
27 stycznia (godz. 17.30)
„Muuuuuczące zajęcia – po prostu muuuuusisz tu być!”. Zapraszamy dzieci 5 i 6-letnie na spotkanie z rogatymi zwierzakami.

Biblioteka Publiczna przy DL w Skidziniu:
21 stycznia (godz. 17.00)
Biblioteczne spotkania z cyklu „Raz, dwa, trzy Julek, Julka i Ty!” – zapraszamy dzieci w wieku od 7 do 10 lat. Sympatycznie i wesoło spędź czas z Julkiem i Julką i zostań ich przyjacielem.

Biblioteka Publiczna przy DL w Brzeszczach-Borze:
27 stycznia (godz. 17.00)
Biblioteczne spotkania z cyklu „Żółwia Franklina sprawy i sprawki” – zapraszamy dzieci
w wieku od 4 do 6 lat. Spotkanie pod hasłem: „Franklin gra w hokeja”.

 

 

Więcej szczegółów oraz relacje ze spotkań można zobaczyć tutaj