Ze względu na sytuację epidemiologiczną podsumowanie projektu „Mali i duzi tańczą po brzeszczańsku!” nie mogło odbyć się w planowanej formie wspólnych występów uczestników oraz projekcji filmu przez nich stworzonego w Ośrodku Kultury. Projekt zakończyliśmy w małych grupach, w których nagrodziliśmy upominkami i dyplomami pracę dzieci na zajęciach.

W ramach zajęć filmowych, które prowadził Maciej Mitoraj – właściciel Goodlightfilmstudio powstały dwa materiały – stworzony w całości (od pomysłu po nagrania) przez uczestników film o miejscach w Brzeszczach dla nich ważnych, charakterystycznych

 

Powyższy materiał realizowany były przez Goodlightfilmstudio 

W zajęciach tanecznych prowadzonych przez Zenobię Wełnę oraz członkinie i członków zespołu Brzeszczanki, pod kierownictwem Otylii Tyrny wzięły udział dzieci z ZSP nr 4 w Brzeszczach (klasa VIc), dzieci z SP Fundacji „Elementarz” w Zasolu i z Zespołu Pieśni i Tańca „Iskierki”. W poniższym materiale można zobaczyć jak świetnie sobie radziły z wcale niełatwymi układami tańców brzeszczańskich.

„Spacer Polka”, „Kowol” i „Trojak Hos Hos” w wykonaniu klasy VIc z ZSP nr 4 w Brzeszczach

Projekt „Mali i duzi tańczą po brzeszczańsku!” jest dofinansowany przez Fundację Orlen w ramach programu „Moje miejsce na Ziemi!”