W końcu! Pierwsza Poniedziałkowa wyprawa w Bibliotece w Willi za nami. Biblioteka zamieniła się w studio fotograficzne pełne fotogenicznych modelek i modeli oraz kreatywnych artystów fotografów. Sleevface, czyli ubierz się w książkę, czy tez układanie zdań z tytułów książek stało się kolejnym dowodem na to, że z książką można się świetnie bawić! 😁👍
Na koniec każdy model i modelka zaprojektowali ramki na zdjęcia.
Zapraszamy na kolejne wyprawy!

Kolejne wakacyjne poniedziałkowe spotkanie – to wyprawa do krainy gier i zabaw. 😃
Zagraliśmy m.in. w Milionerów (wersja dla dzieci), budowaliśmy kubeczkowe wieże, rozkodowaliśmy obrazki. Powstały również karciane miasta, a każde z nich miało inną historię.
Tym razem w zajęciach uczestniczyli nasi rówieśnicy z Włoch, którzy właśnie w Brzeszczach spędzają wakacje. Na koniec powstał „żywy pomnik” zaprojektowany przez uczestników spotkania.

Sierpień się kończy i poniedziałkowe biblioteczne wyprawy też gościły dzieci po raz ostatni w te wakacje. Tym razem wybraliśmy się do krainy zwierząt. Z balonów powstały zwierzopodobne stwory, dekorowane różnymi materiałami: papierem, piórkami, drutami kreatywnymi i pomponikami. Potem przyszła pora na zwierzaki z odcisków dłoni: tym razem do pracy plastycznej wystarczyły kredki i pisaki.
Do zobaczenia na kolejnym cyklu „Poniedziałkowych wypraw”!