Poniedziałkowa wyprawa do… świata papierowych serc

Ostatnie wakacyjne spotkanie naszej gromadki przebiegło na wymyślaniu i tworzeniu różnych kompozycji z kolorowych serduszek. Okazało się, że możliwości jest wiele. Zręczne rączki wyczarowały kolorowe sercowe motyle, kompozycje kwiatowe, a także zwierzaki.
Dziękujemy wszystkim młodym uczestnikom i ich rodzicom za udział i zaangażowanie w wakacyjnych bibliotecznych wyprawach 🙂

 

Poniedziałkowa wyprawa do… obrazów solą, rolką i pianą malowanych

Wakacyjny poniedziałek nieco nas zaskoczył. Nie wiedzieliśmy, że można na różne sposoby bawić się i jednocześnie tworzyć przy tym obrazki. Do naszej zabawy użyliśmy pobarwionej soli, rolek papierowych, bibuły, a także kolorowej piany. Efekty wspaniałej zabawy można zobaczyć na zdjęciach. Zapraszamy na kolejną wyprawę do Biblioteki w Zasolu!

 

W Bibliotece w Zasolu półmetek wakacyjnych wypraw już za nami 🙂 Działaliśmy plastycznie – tworzyliśmy różnymi technikami kwiaty z kolorowej bibuły, uwiliśmy z nich wianki. Mieliśmy też okazję przekonać się, że makaron służy nie tylko do jedzenia. Można go barwić na różne sposoby i wykonać z niego rozmaitości. Dzięki wytrwałości, cierpliwości oraz pomysłowości możemy się pochwalić naszymi pracami 🙂 Wszystkich chętnych oraz narzekających na nudę zapraszamy na kolejną poniedziałkową wyprawę – 22lipca, godz. 10.00!