Na ostatniej wakacyjnej wyprawie nie brakowało atrakcji. Rozwiązywaliśmy rebusy i zagadki detektywistyczne, przeprowadziliśmy wiele konkurencji i zabaw na świeżym powietrzu oraz zmierzyliśmy się z naszymi umiejętnościami kulinarnymi. Całkiem nieźle sobie poradziliśmy – sałatka owocowa wszystkim bardzo smakowała.
Dziękujemy wszystkim za wspólne wyprawy i życzymy miłego wypoczynku 🙂

 

„Poniedziałkowa wyprawa na poszukiwanie leśnej przygody”

Tym razem udaliśmy się na poszukiwanie leśnej przygody. Wszyscy się rozglądali, coś ciekawego wypatrywali, a to mrowiska, kucyków, strzelnicy, domku myśliwskiego, podium dla zwycięzcy, ambony myśliwego, gniazdka ptasiego i wreszcie odpoczynku na łonie natury. Pogoda sprzyjała, a humoru nikomu nie brakowało 🙂
Zapraszamy za tydzień na kolejną wyprawę z biblioteką!

 

„Poniedziałkowa wyprawa do zabaw plastycznych i potyczek na świeżym powietrzu”

Ze względu na burzową pogodę w kolejny wakacyjny poniedziałek nie udało nam się zrealizować wyprawy do pszczelej pasieki… mimo to bawiliśmy się dobrze. Działaliśmy nie tylko plastycznie, ale między kroplami deszczu udało nam się przeprowadzić kilka konkurencji i zabaw na świeżym powietrzu.
Zapraszamy na kolejną wyprawę! 🙂

 

 

W pierwszy wakacyjny poniedziałek odwiedziliśmy krainę kwitnącej wiśni. Poznaliśmy wiele ciekawostek o Japonii. Poćwiczyliśmy karate, dowiedzieliśmy się jak brzmi nasze imię w tym języku i jak się bawią dzieci japońskie. Nauczyliśmy się origami, a także próbowaliśmy jeść pałeczkami.
Na kolejną wyprawę zapraszamy za tydzień 🙂