Przed nami Tydzień Bibliotek pod hasłem „BIBLIOTEKA INSPIRUJE” i masa inspirujących spotkań:

9 maja (godz. 17.30, Biblioteka Główna, sala nr 30)
Niezwykłe czytanki – zapraszamy dzieci w wieku od 5 do 8 lat. Poznamy niezwykłych bohaterów książkowych, sprawdzimy co potrafi wyobraźnia.

11 maja (godz. 18.00, Biblioteka Główna, sala widowiskowa)
Spotkanie autorskie w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki. Gościem będzie Sławomir Koper – historyk, autor książek biograficznych.

12 maja (godz. 17.00), Biblioteka w Skidziniu
Biblioteczne spotkania z cyklu „Raz, dwa, trzy Julek Julka i Ty!” – Zapraszamy dzieci w wieku 5-10 lat na spotkanie z dwójką sympatycznych łobuziaków.

12 maja (godz. 18.00), Biblioteka w Brzeszczach („Willa” koło basenu)
„Biblioteka inspiruje do kreatywnego działania” – spotkanie dla dorosłych chcących zapoznać się z praktycznymi aplikacjami na smartfony i tablety. Będzie o jedzeniu, podróżowaniu i oczywiście o czytaniu.

13 maja (godz. 17.30, Biblioteka Główna, sala nr 30)
Zamieszanie na dywanie – zapraszamy wszystkich ciekawskich od lat 7. Zamieszamy w sztuce robiąc sztuczki ze sztuką, poznamy nieznane oblicze liter, przekonamy się jak bardzo zwierzaki potrafią zamieszać.

13 maja (godz. 20.00), Biblioteka w Brzeszczach („Willa” koło basenu)
„Biblioteka inspiruje do rozmowy” – Piątkowe spotkania przed północą – gościć będziemy Barbarę Kosmowską. Spotkanie zatytułowane „Moi Suomi czyli fińskie opowieści”. Zapisy w bibliotece.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!