Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W piękny czerwcowy wieczór członkinie DKK w Brzeszczach spotkały się na tarasie biblioteki, aby porozmawiać o książce B.A. Paris pt. „Dylemat”. Pomimo późnego debiutu angielska pisarka w ciągu kilku lat zdobyła uznanie czytelników na całym świecie. Jej książki poruszają ważne, życiowe tematy, a przy tym trzymają w napięciu do ostatnich stron. Co musi zrobić dziecko, aby rodzice się go wyparli? Czy można zataić prawdę, nie chcąc ranić najbliższych? W trakcie spotkania rozmawiałyśmy o tym, co byśmy zrobiły, będąc na miejscu głównych bohaterów, jakich wyborów byśmy dokonały. Wszystkim polecamy twórczość B.A. Paris, serdecznie zapraszamy do Biblioteki Głównej po książki, e-booki i audiobooki tej autorki.
Na kolejne spotkanie dyskusyjnego klubu zapraszamy 28 sierpnia 2023 na rozmowy o książkach Edyty Świętek, którą będziemy gościć we wrześniu.