Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Pierwsze jesienne spotkanie DKK w Brzeszczach było wyjątkowe dzięki naszemu gościowi, pisarce Edyta Świętek - pisarka . Autorka bardzo szybko zdobyła serca przybyłych na spotkanie czytelników, tworząc przyjazną i ciepłą atmosferę. Uczestnicy docenili, w jak piękny sposób pani Edyta opowiadała anegdoty i ciekawostki związane z życiem pisarza. Poznaliśmy kulisy powstania sagi „Grzechy młodości”, rozbawiła nas opowieść o krowie z cyklu „Niepołomice” oraz wzruszyła historia Nikifora z „Sagi Krynickiej”. Pisarka w plastyczny sposób opowiadała o swojej rodzinnej Nowej Hucie, co zachęciło nas do sięgnięcia po cykl „Spacer Aleją Róż”. Serdecznie dziękujemy Pani Edycie za przemiłe spotkanie, a uczestnikom za przybycie i żywą dyskusję.
Na spotkanie DKK zapraszamy 23 października, rozmawiać będziemy o książce „Psychoterapeutka” Helene Flood.
Spotkanie z Edytą Świętek dofinansowano ze środków Instytutu Książki pochodzących z dotacji celowej Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
