Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W magiczny, piątkowy wieczór zorganizowaliśmy kolejny konkurs o przygodach Harry’ego Pottera.
Tym razem to dorośli czytelnicy zmierzyli się z zadaniami dotyczącymi pierwszej części przygód młodego czarodzieja. Uczestnicy wykazali się dużą wiedzą związaną zarówno z książką jak i z filmem „Harry Potter i Kamień Filozoficzny”. Z ogromnym zaangażowaniem i radością rozwiązywali zadania np. quiz w kahoot, losowali i opisywali rekwizyty, układali rozsypankę a także odpowiadali na pytania, które “przydzieliła” im tiara przydziału.
Wiedzę uczestników oceniało jury w składzie: Marta Bystrzycka, bibliotekarka z Biblioteki Głównej i Bartosz Słatyński, muzyk, kompozytor, autor tekstów.
Po burzliwych obradach i podliczeniu punktów za wszystkie konkurencje, jury wyłoniło zwycięzców.
Pierwsze miejsce zajęła Karolina Seratowicz
Drugie miejsce zajęła Arleta Sarna
Na trzecim miejscu uplasowała się Krystyna Kraj
Pozostałe osoby otrzymały wyróżnienia za udział.
Gratulujemy wszystkim uczestnikom!