Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
W piątkowy wieczór w Bibliotece w Willi gościliśmy Sylwię Bies, autorkę m.in. thrillerów psychologicznych. Zadebiutowała w roku 2022 powieścią "Fikcja" i od tego czasu napisała i wydała aż 7 powieści!
Autorka zabrała nas w egzotyczną podróż do Tajlandii – najpierw do tętniącego życiem Bangkoku, a następnie do malowniczej wyspy Koh Chang, położonej w pobliżu linii brzegowej Kambodży.
Nie zabrakło rozmów o książkach, o współpracy z wydawnictwem, pracy nauczycielki w Szkole w chmurze, a także o książkach dla najmłodszych – Sylwia Bies napisała bowiem również pełną humoru historyjkę o sympatycznym Przemku Łatce w ramach serii "A guzik z pętelką!".
Dziękujemy wszystkim za udział w spotkaniu!