Dziękujemy, teraz zawsze będziesz na bieżąco!
Ubiegłe czwartkowe popołudnie (28.12.2022) spędziliśmy w OK Ośrodek Kultury w Brzeszczach, gdzie przy niezwykłej scenografii holu dolnego i z udziałem świetnych aktorów, odbyła się premiera spektaklu "Sen".
Uczestnicy warsztatów teatralnych projektu "Zobacz, usłysz, dotknij i poczuj sztukę" we współpracy z Stowarzyszeniem na deskach oraz pod przewodnictwem Kuby Pieczki -reżysera, stworzyli niesamowite, polisensoryczne przedstawienie eksperymentalne, podczas którego widzowie mogli zobaczyć i dotknąć wszystkich rekwizytów o przeróżnych strukturach i kolorach, usłyszeć piękne piosenki w wykonaniu naszych wokalistów oraz poczuć się jak w magicznym śnie...
...zobaczcie co zostało w naszej pamięci po przebudzeniu.
Galeria zdjęć poniżej.